Coraz częściej świadomość wśród ludzi odnośnie tego, jak duży wpływ na nasze życie ma sen, wzrasta, a co za tym idzie – dokonujemy wyborów związanych z nowym materacem mającym za zadanie poprawę jakości wypoczynku. Sam wybór odpowiedniego podłoża wiąże się z przyswojeniem dużej ilości informacji, która przełoży się na zadowolenie z zakupu. Jest wiele producentów materacy na rynku, jednak niekwestionowanym liderem w branży niezmiennie pozostaje Hilding Anders. Co takiego ma w sobie marka, że wciąż zjednuje sobie coraz większą ilość nowych klientów? Sprawdź w poniższym artykule!

Historia najpopularniejszych materacy Hilding

Początki marki Hilding Anders sięga aż 1939 roku, a miejsce ich powstawania to południowa Szwecja. Zaczęło się od pasji i zaangażowania Hildinga Anderssona, który pierwsze produkty tworzył w swoim prywatnym warsztacie. Rodzinny biznes został następnie przekazany synowi, Ollemu, który wcześniejsze wartości oraz tradycję połączył z nowatorskim podejściem oraz działaniami, które szczyciły się ogromną skutecznością. To wszystko spowodowało, że marka dość szybko rozrosła się do dużych rozmiarów, powodując, że świat dowiedział się o produktach Hilding. Dziś dokonania Anderssonów możemy kupować w 60 różnych krajach na świecie, w tysiącach różnych sklepów stacjonarnych i internetowych. W Polsce pierwsze materace Hilding pojawiły się w 2001 roku, gdy producent połączył swoje siły z polskimi oddziałami IKEA. Dwa lata później jednak powstała marka własna Hilding, dzięki czemu pojawiła się kolejna możliwość sprzedaży szwedzkich produktów. Każdy z materacy to gwarancja zakupu najwyższej jakości. Jest to nierozerwalnie połączone z wspomnianą wcześniej tradycją, tak bardzo pielęgnowaną przez rodzinę Anderssonów – całość została zapisana w wartościach marki do dziś. Innowacyjne technologie są bezpieczne dla środowiska i użytkownika – brak chemikaliów pozwala chronić to, co dla nas najważniejsze. Nowe materace natomiast i pomysły na ich wykonanie pochodzą bezpośrednio z potrzeb, które wyrażają klienci marki. Hilding Anders wysłuchuje próśb i opinii każdego, kto postanowił mu zaufać. W ten sposób spełnia oczekiwania każdego, wychodząc naprzeciw całej konkurencji – zawsze jest o krok przed, posiadając najnowsze rozwiązania.

Materace Hilding, czyli materace o statusie wyrobu medycznego

Hilding Anders - lider wśród producentów materacy na rynkuNie sposób nie wspomnieć o linii materacy, które zostały wyprodukowane przez koncern Hilding Anders dla poznańskiego dystrybutora materacy – EMBE Sp. z o.o. Mowa o produktach SleepMed. To podłoża do spania, które spełniają nawet najwyższe oczekiwania stawiane przez klientów. Są odpowiedzią na potrzeby związane przede wszystkim z prozdrowotnymi właściwościami – produkty posiadają przeprowadzony szereg badań oraz testów, co skutkuje certyfikatem przyznanym przez Instytut AEH. Uchodzą zatem za najwyższej jakości wyroby medyczne. W ofercie SleepMed możemy znaleźć przede wszystkim materace piankowe z termoelastycznego materiału VitaRest, który umożliwia całkowitą, szybką regenerację mięśni podczas snu oraz właściwe podparcie dla kręgosłupa. Podłoże tego typu sprawdzi się u osób, które mają specjalne potrzeby względem produktu do spania. Ponadto warto zwrócić uwagę na materace ortopedyczne polecane w szczególności osobom, które nie mogą wstawać z łóżka z przyczyn zdrowotnych.

Materace Hilding to inwestycja najwyższej jakości, która pozwala Ci zadbać o swoje zdrowie. Sprawdź ofertę w sklepach z materacami SleepMed i wybierz swój ulubiony model, który stanie się najważniejszym elementem w Twojej sypialni.