Materac stanowi konstrukcję, która została stworzona w celu zapewnienia nam najlepszego wsparcia w pozycji leżącej. W ten sposób zyskuje znaczącą przewagę nad innymi podłożami do spania, w tym wersalką. Jednak, na rynku mamy dostęp do licznych produktów, wśród których na uwagę zasługują przede wszystkim materace SleepMed. Dlaczego? 

Materace SleepMed – czym wyróżnia się ich wypełnienie? 

Na współczesnym rynku mamy dostęp do licznych produktów do spania, wśród których wyróżnia się kołdra, prześcieradło, poduszka oraz materace. Chcąc skomponować komfortowe łóżko, warto postawić na najwyższej jakości podłoża do spania, takie jak materace SleepMed, które wyróżniają się unikalnym wypełnieniem. W ofercie dostępne są modele piankowe, które wykorzystują różnego rodzaju piankę, przez co są niezwykle trwałe, miękkie, antyalergiczne oraz higieniczne. Ponadto są w stanie zagwarantować odpowiednie dopasowanie się do fizjologicznych krzywizn sylwetki użytkownika. Oprócz tego wyróżniamy modele hybrydowe, czyli takie, które łączą w sobie piankę oraz innowacyjną sprężynę kieszeniową. Umożliwiają one między innymi redukcję oraz wysoką elastyczność punktową. A to nie wszystkie cechy, jakimi odznaczają się materace SleepMed!

Materace SleepMed - unikalna budowa i antyalergiczne pokrowceMaterace SleepMed – stosowane technologie

Materace SleepMed mają status wyrobu medycznego, dzięki czemu mają gwarancję prozdrowotnego wpływu na kręgosłup. Ponadto wyróżniają się:

  • technologią Airforce, która znacząco usprawnia wentylację wewnątrz wypełnienia,
  • możliwością zmiany twardości, poprzez matę kokosową oraz odpinany top,
  • antyalergiczne materiały,
  • siedmioma strefami komfortu.

Materace SleepMed a pokrowce 

Decydując się na materac od SleepMed, stawiamy przede wszystkim na wygodę oraz higienę. Jest to możliwe nie tylko z uwagi na zastosowane technologie i właściwości, ale również poprzez unikalne pokrowce. Materace SleepMed dostępne są w dwóch wariantach, w których wyróżnić można:

  • pokrowiec Merced z taśmą 3D dostępny w kolekcji Standard oraz Hybrid – charakteryzuje się wysoką oddychalnością wkładu, naturalną dzianiną, zwiększającą odnaleźć an bakterie i roztocza, a także wyjątkowym efektem masażu,
  • pokrowiec Probiotex z tkaniną Tencel i taśmą 3D dostępny w kolekcji Plus oraz Hybrid Plus – miękki, przewiewny oraz trwały produkt, który wykorzystuje technologię aktywnych probiotyków zmniejszających ilość alergenów roztoczy kurzu domowego aż o 93,7%.

Dobór materaca to w dużej mierze kwestia indywidualna, dlatego nie warto kierować się opiniami znajomych. Najlepiej dopasować je do swoich osobistych potrzeb oraz preferencji lub wybrać materace SleepMed, które wyróżniają się licznymi właściwościami, w tym regulacją twardości.

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/