Model, który zapewni mocne podparcie i stabilną powierzchnię w czasie snu? Bez wątpienia świetnie sprawdzi się tutaj CUREM.LOG, który jednocześnie jest bardzo wygodny, dzięki czemu swobodnie prześpimy całą noc.

Twardy model – dla kogo się sprawdzi

Materace Curem by Hilding to produkty opracowane z myślą o osobach mających różne preferencje czy też potrzeby. CUREM .LOG został stworzony dla lubiących naprawdę twarde modele, ponieważ tutaj wskazany czynnik został oceniony na poziomie 9/10. Wiele osób może równiez potrzebować stabilniejszego produktu ze względów zdrowotnych i dla nich również wskazany model sprawdzi się naprawdę dobrze. Zasadniczo twardsze materace polecane są dla osób cięższych, dzięki czemu ich kręgosłup nie będzie się wyginał, a oni sami spokojnie i komfortowo będą w stanie przespać całą noc, a rano wstaną w pełni zregenerowani. Twardość jednak jest kwestią mocno subiektywną, dlatego każdy powinien wybierać najlepsze rozwiązanie przede wszystkim zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Nowoczesne pianki w materacu

CUREM .LOG - gwarancja stabilnego podparciaCUREM .LOG swoje zalety zawdzięcza wypełnieniu. Pianki są surowce rozwijającym się szczególnie szybko, a technolodzy wciąż pracują nad tym, jak jeszcze bardziej je ulepszyć. Tutaj spotkamy połączenie pianek: Serene i Fusion. Pierwsza wskazana dopasowuje się do kształtu ciała zapewniając naprawę wysoki komfort, lecz jednocześnie prawidłowo podpiera ciało w związku z czym stanowi gwarancję zdrowego snu! Z kolei hybrydowa Fusion łączy zalety pianek konwencjonalnych i wysokoelastycznej. Jest wytrzymała, odporna na działanie czynników atmosferycznych i zapewnia prawidłową stabilność. Wysoka twardość wiąże się między innymi z mniejszą ilością pianki Visco, która pod wpływem temperatury ma delikatnie otulać. Wypełnienie zostało wyprofilowane w siedem stref twardości, w związku z czym w indywidualny sposób dostosowuje się do nacisku wywieranego na przykład przez głowę, barki czy też uda.

CUREM .LOG – najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Materac bez wątpienia w prawidłowy sposób będzie podpierać ciało ich użytkowania za sprawą zastosowania w czasie trwania procesu produkcji wysokiej jakości pianek. Trzeba jednak pamiętać, że to nie wszystkie jego zalety. Nie możemy zapominać między innymi o starannie opracowanym pokrowcu Zeo Case. Jest on wyjątkowo trwały i do tego antyalergiczny, a także nie wydziela brzydkich zapachów. Liczne właściwości zawdzięcza zastosowanym w czasie trwania procesu produkcji minerałom, czyli zeolitom. Na tle innych odróżnia go także większa ilość taśm 3D, oddziałujących na cyrkulację powietrza. Umieszczone zostały one nie tylko na bokach, lecz też na spodzie pokrowca.

Twarde, stabilne podparcie i właściwości antyalergiczne na najwyższym poziomie? Jeśli to są najważniejsze czynniki, które bierzesz pod uwagę wybierając idealny materac koniecznie zwróć uwagę właśnie na CUREM .LOG.

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/