Na polskim rynku znajduje się wiele materacy, dlatego człowiek często nie wie, który wybrać. Przede wszystkim warto wiedzieć, że odpowiednio dopasowany materac zapewnia zdrowy, komfortowy oraz efektowny sen, dlatego musi być prawidłowo dopasowany. Przy wyborze pod uwagę bierze się przede wszystkim indywidualne preferencje użytkownika odnośnie do sprężystości materaca czy jego twardości, ale także ważna jest waga i stan zdrowia. Jaki materac warto zauważyć? I czy Hilding Pasodoble jest trafnym wyborem? 

Hilding Pasodoble jako materac sprężynowy

Hilding Pasodoble to materac, który dostarczy użytkownikowi mocnego oraz solidnego wsparcia, jednocześnie dbając o komfortowe podłoże do snu. Umożliwia to specjalistycznie dobrany wkład, na który składa się:

  • po jednej stronie włókno Sizal – stanowi naturalne włókno zwiększające wytrzymałość i podwyższające trwałość materaca,
  • po drugiej stronie włókno kokosowe – materiał doskonale przepuszczający powietrze, dzięki czemu zapewnia odpowiednią higieniczność produktu oraz zwiększa jego twardość, zachowując przy tym sprężystość i elastyczność,
  • obustronnie pianka FlexiFoam – innowacyjna, poliuretanowa pianka o wysokiej elastyczności i plastyczności, której struktura dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika,
  • w centralnej części sprężyna kieszeniowa – osadzona w pojedynczych kieszonkach sprężyna, która pracuje tylko w miejscu nacisku, przez co odznacza się wysoką elastycznością punktową.

Specjalistyczna budowa oraz ułożenie wkładu sprawa, że obie strony materaca są dostosowane do użytkowania. Materac sprężynowy Hilding Pasodoble przede wszystkim zapewnia redukcję drgań, dzięki czemu idealnie sprawdzi się dla par, które cenią sobie twarde podłoże. Materace do spania, takie jak Hilding Pasodoble używane mogą być także przez alergików, a to wszystko za sprawą antyalergicznych pokrowców oraz użycia materiałów bezpiecznych dla zdrowia i niewywołujących alergii. Odpowiednie zastosowanie sprężyn oraz pianek pozwala również na idealne dopasowanie się wkładu do anatomicznych kształtów ciała, a dodatkowo wspiera to zastosowanie siedmiu stref twardości. Dzięki temu materac Hilding Pasodoble użytkowany może być przez wiele osób. Nawet tych, które mają problem z kręgosłupem. Dlaczego?

Hilding Pasodoble jako materac medyczny

Hilding Pasodoble - dowiedz się więcej o medycznym materacu sprężynowym!Materace do spania muszą być przede wszystkim dostosowane do użytkownika. W przypadku problemów z kręgosłupem potrzebny jest wyrób medyczny. Materac z tym statusem jest bezpieczny, ponieważ przeszedł wiele restrykcyjnych testów oraz badań pod tym kątem i uzyskał pozytywny wynik. Hilding Pasodoble należy do tego rodzaju materacy, które wykazują korzystny wpływ na kręgosłup, tym samym przynosząc ulgę osobom cierpiącym na wszelkiego rodzaju zwyrodnienia. Jednak Hilding Pasodoble nie jest tylko polecany osobom, które cierpią na wszelkiego rodzaju problemy z kręgosłupem, ponieważ osoby zdrowe mogą spać na nim w celu profilaktyki. Oznacza to, że materac ze statusem wyrobu medycznego oraz posiadający certyfikat AEH pozwala zapobiegać rozwijaniu się chorób kręgosłupa lub wad postawy. Materace Hilding tego rodzaju często są polecane przez fizjoterapeutów w celu rehabilitacyjnym, ponieważ w doskonały sposób podpierają kręgosłup w czasie snu. A to wszystko w jednym produkcie, jakim jest Hilding Pasodoble!

Na rynku istnieje wiele materacy, jednak te najlepsze pochodzą tylko od renomowanych producentów, którzy spełniają wszystkie standardy oraz przeprowadzają rygorystyczne testy pod względem jakości oraz bezpieczeństwa. Wymagania te spełnia materac Hilding Pasodoble i z uwagi na to jest wart rozważenia nie tylko przez osoby cierpiące na choroby kręgosłupa, ale także osoby zdrowe, pary czy singli. W końcu ten model jest niezwykle wygodny i zapewnia komfortowy oraz efektywny sen każdej nocy.