Uciążliwy ból pleców może znacznie utrudniać zasypianie i powodować budzenie się w nocy. Dobór odpowiedniego materaca może przynieść znaczną ulgę i polepszyć twój komfort. Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się, jaki produkt Ci oferujemy.

Konstrukcja oparta na sprężynach kieszeniowych

Hilding Tango to materac, który został stworzony z innowacyjnych sprężyn kieszeniowych. Każdą z nich umieszczono w woreczku z flizeliny, by nie stykały się ze sobą. Dzięki temu, materac zapewnia wysoką elastyczność punktową, co pozwala na amortyzację i wsparcie zmęczonego kręgosłupa. Ponadto, sprężyny potrafią reagować na ciężar ciała i dopasowywać się do jego kształtu. Dodatkowo, materac wzbogacono o piankę lateksową i piankę HR, które umieszczono po przeciwnych stronach materaca. Dzięki tym wkładkom, Hilding Tango potrafi przypasować się do anatomicznej budowy ciała i wesprzeć kręgosłup. Pozwoli Ci to spokojnie przespać noc i przyniesie ulgę w bólu. Materac zapewnia też optymalne odprężenie po ciężkim dniu w pracy biurowej. Jeśli zależy Ci na komforcie oraz chciałbyś zadbać o swoje plecy – ten produkt jest dla Ciebie.

Bezpieczeństwo i higiena

Hilding Tango - ulga w bóluKażdy, kto kiedykolwiek zmierzył się z wyborem odpowiedniego materaca, wie, jak ważny jest materiał, z którego go zrobiono. Materace Hilding to produkty całkowicie bezpieczne, co zostało potwierdzone przez zdobyty certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Świadczy on o tym, że do ich produkcji nie użyto żadnych substancji niebezpiecznych, które mogłyby mieć szkodliwe skutki dla twojego zdrowia. Ponadto, dbanie o higienę tego produktu jest naprawdę proste. Do wyboru będziesz mieć jeden z dwóch świetnych pokrowców. Pierwszy – Tencel New jest całkowicie naturalny i antyalergiczny i wykonano go z nowoczesnych włókien wiskozowych. Ma za zadanie kontrolować poziom wilgoci i absorbować jej nadmiar bezpośrednio ze skóry użytkownika. Nadaje się on nawet dla osób o delikatnej skórze, ponieważ jej nie podrażnia. Drugi, pokrowiec Velvet New jest niesamowicie miękki i delikatny. Do jego produkcji wykorzystano technologię Purotex, która wykorzystuje naturalne prebiotyki. Mikrokapsułki zawarte w pokrowcu, stopniowo pękają i uwalniają probiotyki, które mają zwalczać alergeny, wywołujące alergię na kurz i astmę. Oba pokrowce możesz śmiało prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Ich wysoka jakość sprawi, że nie zniszczą się ani nie zmechacą. Materac jest też świetnym rozwiązaniem dla alergików, ponieważ do jego produkcji nie wykorzystano substancji potencjalnie alergennych.

Funkcjonalność

Materace do spania dostępne w naszej ofercie są również niezwykle funkcjonalne. Materac Hilding Tango jest odwracalny, a każda ze stron zapewnia taki sam komfort snu. Ponadto, produkt zapakowano próżniowo i zrolowano, by ułatwić Ci jego transport i przechowywanie. W razie jakichkolwiek problemów, obejmujących pracę materaca i niepożądane odkształcenia, gwarantujemy Ci aż 15 lat gwarancji.

Wejdź na naszą stronę i zakup Hilding Tango już dziś, by móc cieszyć się spokojnym snem i dać odpocząć zmęczonym plecom.

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/