Materace wysokoelastyczne to wysokiej jakości wyroby, które zapewniają stabilne podparcie. Dlaczego warto? Przekonaj się sam i znajdź idealny model dla siebie!

W sam raz dla aktywnych

Materace, które posiadają wypełnienie z pianki wysokoelastycznej to szeroka gama produktów, dzięki czemu bez wątpienia każdy znajdzie idealny model dla siebie. Zacznijmy od wyrobu, który świetnie sprawdzi się dla osób aktywnych. Dokładniej na myśli mamy tutaj Hilding Rock & Roll. Posiada on aż dwie profilowane pianki wysokoelastyczne. Dzięki temu, że jedna z nich jest bardziej miękka otrzymujemy aż dwie twardości w jednym modelu. Wystarczy tylko odwrócić go na drugą stronę, aby zmienić siłę podparcia. Jest to świetne rozwiązanie dla nastolatków, których potrzeby często są w stanie naprawdę szybko się zmieniać. Swobodnie można z niego korzystać w przypadku regulowanych stelaży ze względu na wysoką elastyczność wskazanego wyrobu.

Idealny dla osób cięższych

Materace wysokoelastyczne - stabilne podparcie dla każdegoPianka wysokoelastyczna to świetne rozwiązanie dla osób o podwyższonej masie ciała. Dzięki temu, że jest ona bardzo wytrzymała nie musimy obawiać się odkształceń, które często powstają w sytuacji, gdy na powierzchnię wywierany jest mocny nacisk. Dlatego bez wątpienia należy pod uwagę wziąć Hilding Boogie. Poza pianką wysokoelastyczną posiada on również dodatek chłodzącej FloFom, która świetnie sprawdza się w szczególności, gdy za oknami panują naprawdę wysokie temperatury, gwarantując nam przyjemne orzeźwienie.  Posiada on także warstwę lateksu o wysokości 4 centymetrów, która zdecydowanie poprawia komfort snu dostosowując się do naszego kształtu ciała jednocześnie w odpowiedni sposób je podpierając, a także odpowiada za szereg właściwości antyalergicznych, chociażby ze względu na fakt, że świetnie przepuszcza powietrze, w związku z czym zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni we wnętrzu produktu.

Z myślą o seniorach

Modele wysokoelastyczne to świetne rozwiązanie dla osób starszych. Stabilne podparcie sprawia, że seniorzy wstaną rano bez różnego rodzaju dolegliwości bólowych – to właśnie gwarantuje swoim użytkownikom Hilding Foxtrot! Pomimo tego, że pianka we wnętrzu produktu posiada podwyższoną twardość to jednocześnie jest on bardzo sprężysty i elastyczny, dzięki czemu ułatwia zmianę pozycji, wchodzenie oraz schodzenie ze wskazanego produktu. Jednocześnie całość jest bardzo higieniczna, nie powoduje niepożądanych reakcji jak katar, kaszel czy też łzawienie oczu. Kupując go możemy wybrać jeden z dwóch pokrowców, w jakich model zostanie umieszczony: Hybrid oraz Italiano. Obydwa dają nam możliwość wyprania ich w aż 60 stopniach, dzięki czemu mamy pewność, że uda nam się zachować najwyższą higienę w naszym łóżku.

Wysokiej jakości materace, które gwarantują nam naprawdę stabilne podparcie to bez wątpienia świetne rozwiązanie!