Każdy doskonale wie, jak ważny jest właściwy sen. Ale czy wiesz, jak ważny jest właściwy dobór materaca? To przecież on odpowiada za to, abyś mógł obudzić się rześki oraz wypoczęty. Niewłaściwy wybór może doprowadzić nie tylko do problemów z zasypianiem, ale także negatywnie wpłynąć na Twoje zdrowie.

Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na model Tango marki Hilding. Został on skonstruowany w nowoczesnej technologii materaców sprężynowych. Oznacza to, że jego wkład został wypełniony szeregiem indywidualnych sprężyn, które zagwarantują Ci uzyskanie optymalnego położenia. Każda z nich wykonana jest z wysokiej jakości drutu, który jest odporny na odkształcenia i została obleczona w wytrzymałą kieszonkę z mocnej flizeliny. Ale to nie wszystko! Wewnątrz materaca Tango znajdują się jeszcze dwie dodatkowe warstwy innowacyjnych pianek. To wszystko po to, aby Twój sen był zdrowy i mocny, zaś Ty obudził się doskonale wyspany i pełen energii na kolejny dzień.

Wewnątrz wkładu materaca Tango marki Hilding znajdują się sprężyny kieszeniowe, które zostały umieszczone w osobnych kieszeniach. Oznacza to, że mogą reagować całkowicie samodzielnie na nacisk i pracować wyłącznie w miejscach, gdzie jest on największy. To niezwykle pozytywnie wpłynie na Twoją pozycję podczas snu lub wypoczynku i zagwarantuje odpowiednie podparcie dla Twoich stawów. Co więcej, doskonale chroni to przed przenoszeniem wszelkich drgań. Jeżeli więc do tej pory męczyły Cię ruchy partnera na materacu, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na ten model. Gwarantuje on bowiem zdecydowaną redukcję odczuwania ruchów drugiej osoby. Wstawanie oraz zmiana pozycji podczas snu przez drugą osobę stanie się nieodczuwalne. Dzięki temu, model Tango jest polecany do użytku przez pary.

Hilding Tango - materac sprężynowyMaterac Tango posiada również wewnątrz wkładu dwie dodatkowe pianki, których zadaniem jest nadanie odpowiedniej twardości i zwiększenie stabilności. Dzięki obustronności, Ty decydujesz, który poziom twardości jest dla Ciebie priorytetem. Pierwszą z nich jest wysokoelastyczna twarda pianka typu HR. Charakteryzuje się ona zwiększoną odpornością na wszelkie odkształcenia, doskonale rozprowadza miejscowy nacisk, jest bardzo wytrzymała oraz sprężysta. Jej właściwości działają pozytywnie na utrzymanie właściwej pozycji ciała użytkownika materaca, a przez to zwiększenie komfortu jego snu lub wypoczynku. Dodatkowo, materac został podzielony na siedem indywidualnych stref twardości. Pozwala to na jeszcze lepsze dopasowanie się do budowy anatomicznej człowieka oraz jest gwarancją właściwego podparcia okolic karku, kręgosłupa, czy bioder. Sprawia to, że materac ten jest polecany dla osób cierpiących na bóle stawów i kręgosłupa.

Drugim rodzajem pianki, która została zastosowana wewnątrz wkładu tego materaca, jest płyta lateksowa. Nadaje ona doskonały poziom sprężystości oraz elastyczności. Dzięki swojej strukturze i gęstości, stanowi ona doskonałe podparcie dla użytkownika materaca. Dodatkowo, lateks jest materiałem o niesamowitych właściwościach higienicznych. Dzięki specjalnemu profilowaniu i nacięciom wzdłuż materaca, zapewniony jest odpowiedni poziom wentylacji. Pozwala to przeciwdziałać rozwojowi szkodliwych dla zdrowia środowisk mikroorganizmów, takich jak pleśń, kurz oraz roztocza. Dzięki temu, ten model szczególnie jest polecany dla osób wrażliwych na alergeny.

Marka Hilding proponuje dwa rodzaje pokrowców do wyboru przy zakupie tego modelu. Pierwszym z nich jest pokrowiec Velvet NEW — charakteryzujący się niezwykłą miękkością oraz

innowacyjną technologią Purotex, która bazuje na wykorzystaniu naturalnych probiotyków. Zwiększa to higienę materaca i zwalcza występujące na jego powierzchni alergeny. Drugim pokrowcem do wyboru jest model Tencel NEW, który charakteryzuje się budową z naturalnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby.

Model Tango jest objęty aż 15-letnią gwarancją, co pokazuje, że marka Hilding postawiła na najwyższą jakość.