Jakościowy wypoczynek i odpowiednie podłoże do snu to rzeczy, o których wiele osób zapomina. Według naukowców przesypiamy 20 lat swojego życia, dlatego tym bardziej warto zainwestować w jego odpowiedni komfort. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i potrzebom świata stworzyliśmy kolekcję niesamowicie wygodnych materacy naturalnych, które zmienią jakość Twojego wypoczynku. Produkty zostały stworzone w duchu ekologii, w trosce o dobro natury i zdrowie Twojego organizmu. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom wypoczynek staje się wyjątkowo komfortowy, a Ty będziesz mógł spać spokojnie, w pełnej zgodzie z naturą. Sprawdź, co oferują Ci materace Hilding Breva!

Żyj zdrowo, wybieraj ekologiczne rozwiązania

Materace naturalne to innowacja na rynku, która bierze pod uwagę kondycję środowiska naturalnego i jego potrzeby. To idealna opcja dla alergików i osób z wrażliwą skórą. Dzięki niesamowicie elastycznej piance produkty dbają o całe Twoje ciało, poprawiają krążenie, zmniejszają napięcie mięśni i pozwalają na ich dogłębną regenerację. Zapewniają elastyczność punktową i stabilną pozycję Twojego kręgosłupa. Dopasowują się do każdej wagi i są niesamowicie uniwersalne. Wykorzystanie surowców naturalnych sprawia, że zyskują na jakości i uzyskują niezwykłe właściwości.

Poznaj materace naturalne Hilding Breva i wybierz świadomieRozwiązania zgodne z naturą

Pokrowiec materaca Hilding Breva został wykonany z jednego z najtrwalszych surowców naturalnych, jakim jest len. Włókna rośliny wyróżniają się ogromną trwałością, a jednocześnie są niesamowicie aksamitne w dotyku. Pokrowiec domyka bawełna organiczna, zebrana w sposób zrównoważony, dzięki czemu jest wolna od toksycznych związków znajdujących się w środkach ochrony roślin. Jedna strona materaca wypełniona jest pianką ViscoBio, która została nasączona olejkiem rycynowym. Ma on właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Po drugiej stronie produktu znajdziesz piankę wysokoelastyczną HR Bio uzupełniona o olej sojowy. Dba on o wrażliwą skórę i zapobiega powstawaniu podrażnień, jest więc idealny dla alergików.

Hilding Breva – komu się spodoba?

Ze względu na stopień twardości zadowolone będą z niego osoby preferujące twardsze podłoże. Wyróżnia się ogromną trwałością, dlatego też jest idealny dla par, zwłaszcza o dużej różnicy wagowej. Dzięki technologii Multipocket zapewnia elastyczność punktową i nie przenosi drgań. Nie musisz więc martwić się o to, że obudzisz swojego partnera. Spodoba się również osobom cierpiącym na bóle, czy schorzenia kręgosłupa, ponieważ zapewnia perfekcyjną stabilizację całego ciała. Z pewnością zachwycą się nim alergicy, bo zapewnia wysoką jakość snu i odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz produktu. Jest modelem uniwersalnym, znajdzie więc zastosowanie w niemalże każdej sypialni.

Przyjazny dla środowiska produkt, który jednocześnie zadba o Twoje zdrowie? To właśnie materac naturalny Hilding Breva! Jeśli bliska Ci jest miłość do natury i uważasz za istotne ekologiczne rozwiązania, model z całą pewnością Ci się spodoba. Nie czekaj i już dziś zdecyduj się na Hilding Breva. Żyj ekologicznie, śpij spokojnie.

Materac Breva, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/

Oferta dostępna na stronie sklepu SleepingHouse.